Atomi në holandisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » holandisht

deeltje, atoom
atomi në holandisht

Përkthime shtesë

atoom, atom, voorstelt, atomen

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atomi fjalor gjuhësor holandisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në holandisht

Përkthime

artificial në holandisht - kunstmatig, kunstmatige, artificiële, van kunstmatige, gekunsteld, nagemaakt, gemaakt, gewrongen, ...
atje në holandisht - er, daar, is er, zijn er, zijn, ginds, daarginds, ...
atmosfera në holandisht - atmosfeer, sfeer, dampkring, ambiance, stemming, melodie, wijsje, voorkomen, ...
aty në holandisht - er, daar, is er, zijn er, zijn, daarginds, 'r, ...
atë në holandisht - het, hij, zij, dat, deze, vader, vaartje, ouder, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: deeltje, atoom, atoom, atom, voorstelt, atomen