Atomi në islandisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » islandeze

atóm, Atom, atómið, frumeindir, atóminu
atomi në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atomi fjalor gjuhësor islandeze, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në islandisht

Përkthime

atje në islandisht - það, þar, að það, þá, þarna
atmosfera në islandisht - andrúmsloftið, andrúmsloft, andrúmslofti, stemning, loft
aty në islandisht - það, þar, að það, þá, þarna
atë në islandisht - það, hún, hann, að það, og það, faðir
xhiro në islandisht - velta, veltu, veltan, velta á

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: atóm, Atom, atómið, frumeindir, atóminu