Atomi në gjermanisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » gjermanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
gjermanisht
Përkthime:
partikel, teilchen, atom, Atom, Stoffatom
Atomi në gjermanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor gjermanisht, atomi në gjermanisht

Përkthime

  • atje në gjermanisht - dort, dorthin, dahin, da, es, gibt, gibt es
  • atmosfera në gjermanisht - lied, senden, lüften, lüftchen, luft, weise, pose, ...
  • aty në gjermanisht - dort, da, dahin, dorthin, es, gibt, gibt es
  • atë në gjermanisht - vater, gründer, begründer, zeugen, es, sie, er, ...
Fjalë të rastësishme
Atomi në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: partikel, teilchen, atom, Atom, Stoffatom