Atomi në bjellorusisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » bjellorusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bjellorusisht
Përkthime:
атам, атом
Atomi në bjellorusisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor bjellorusisht, atomi në bjellorusisht

Përkthime

  • atje në bjellorusisht - там, тамака
  • atmosfera në bjellorusisht - атмасфера, атмасфэра
  • aty në bjellorusisht - там, тамака
  • atë në bjellorusisht - бацька, гэта, гэты, гэтае
Fjalë të rastësishme
Atomi në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: атам, атом