Atomi në ukrainisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » ukrainisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
ukrainisht
Përkthime:
атомний, атом
Atomi në ukrainisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor ukrainisht, atomi në ukrainisht

Përkthime

  • atje në ukrainisht - знов-туди, отут, ось, сюди-туди, ну, от, отам, ...
  • atmosfera në ukrainisht - атмосфера, обстановка, повітряний, повітря, повітряне, повітряна, атмосферу
  • aty në ukrainisht - ось, сюди-туди, знов-туди, отут, отам, ну, от, ...
  • atë në ukrainisht - татко, батько, тато, це, цей
Fjalë të rastësishme
Atomi në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: атомний, атом