Atomi në estonisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » estonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
estonisht
Përkthime:
aatom, kübe, aatomi, aatomiga, aatomit
Atomi në estonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor estonisht, atomi në estonisht

Përkthime

  • atje në estonisht - sinna, seal, ei, on, olemas, et
  • atmosfera në estonisht - oravanahk, atmosfäär, õhk, õhkkond, atmosfääri, atmosfääris, õhkkonnas
  • aty në estonisht - sinna, seal, ei, on, olemas, et
  • atë në estonisht - sigitama, rajaja, isa, see, ta, seda, selle, ...
Fjalë të rastësishme
Atomi në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: aatom, kübe, aatomi, aatomiga, aatomit