Atomi në norvegjisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » norvegjisht

partikkel, atom
atomi në norvegjisht

Përkthime shtesë: atomi

atom, atomet

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi fjalor gjuhësor norvegjisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në norvegjisht

Përkthime

atje në norvegjisht - der, det, er det, er, dit
atmosfera në norvegjisht - atmosfære, stemningen, atmosfæren, stemning, låt, lufte, luft, ...
aty në norvegjisht - der, det, er det, er, dit
atë në norvegjisht - det, den, far
stacion në norvegjisht - stasjon, stasjonen, station, post, stilling

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: partikkel, atom, atom, atomet