Atomi në frëngjisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » frëngjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
frëngjisht
Përkthime:
particule, atome, grain, parcelle, un atome, atomes, atome de
Atomi në frëngjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor frëngjisht, atomi në frëngjisht

Përkthime

  • atje në frëngjisht - la, là, y, ici, il, il ya, il n'y
  • atmosfera në frëngjisht - mélodie, aéronautique, apparence, brise, aérien, vent, physique, ...
  • aty në frëngjisht - y, la, là, ici, il, il ya, il n'y
  • atë në frëngjisht - père, fondateur, engendrer, il, elle, ce, qu'il, ...
Fjalë të rastësishme
Atomi në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: particule, atome, grain, parcelle, un atome, atomes, atome de