Atomi në hungarisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » hungarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
hungarisht
Përkthime:
atom, atomot, atommal, jelent, kapcsolódik
Atomi në hungarisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor hungarisht, atomi në hungarisht

Përkthime

  • atje në hungarisht - oda, amott, ott, van, vannak, létezik, még
  • atmosfera në hungarisht - fellépés, viselkedés, korán, ária, lég, atmoszféra, arckifejezés, ...
  • aty në hungarisht - amott, oda, ott, van, vannak, létezik, még
  • atë në hungarisht - páter, atya, azt, ez, hogy, meg
Fjalë të rastësishme
Atomi në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: atom, atomot, atommal, jelent, kapcsolódik