Atomi në rumanisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » rumanisht

particulă, atom
atomi në rumanisht

Përkthime shtesë: atomi

atom, atom de, atomul, atomul de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi fjalor gjuhësor rumanisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në rumanisht

Përkthime

atje në rumanisht - acolo, există, nu, exista, se, dincolo
atmosfera në rumanisht - atmosferă, atmosferă de, o atmosferă, atmosfere, transmite, arie, briză, ...
aty në rumanisht - acolo, există, nu, exista, se, dincolo
atë në rumanisht - ea, aceasta, se, o, l, fondator, tată
vuajtje në rumanisht - suferință, suferă, sufera, care suferă, suferind, suferinţă

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: particulă, atom, atom, atom de, atomul, atomul de