Atomi në lituanisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
dalelytė, atomas, atomą, atomo, atom
Atomi në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor lituanisht, atomi në lituanisht

Përkthime

  • atje në lituanisht - ten, yra, nėra, čia, kad
  • atmosfera në lituanisht - arija, vėjelis, atmosfera, oras, melodija, atmosferą, aplinka, ...
  • aty në lituanisht - ten, yra, nėra, čia, kad
  • atë në lituanisht - pradininkas, tėvas, tai, jis, ji, kad, jos
Fjalë të rastësishme
Atomi në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: dalelytė, atomas, atomą, atomo, atom