Atomi në sllovakisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » sllovakisht

atóm, atom, atómu, atóm z
atomi në sllovakisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atomi fjalor gjuhësor sllovakisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në sllovakisht

Përkthime

atje në sllovakisht - tam, tu, prípade
atmosfera në sllovakisht - atmosféra, atmosféru, atmosféry, ovzduší, pneumatický, nafukovací, vzduch, letecký, ...
aty në sllovakisht - tam, tu, prípade
atë në sllovakisht - to, otec
poezia në sllovakisht - poézie, poézia, poezie, báseň, verš

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: atóm, atom, atómu, atóm z