Atomi në portugalisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » portugalisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
portugalisht
Përkthime:
átomo, partículas, átomo de, �omo, �omo de, átomos
Atomi në portugalisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor portugalisht, atomi në portugalisht

Përkthime

  • atje në portugalisht - lá, terapia, ali, acolá, aí, além, há, ...
  • atmosfera në portugalisht - vento, ar, ambiência, toada, atmosfera, melodia, arejar, ...
  • aty në portugalisht - terapia, ali, acolá, lá, além, aí, há, ...
  • atë në portugalisht - gordo, pai, gordura, ele, ela, isto, o
Fjalë të rastësishme
Atomi në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: átomo, partículas, átomo de, �omo, �omo de, átomos