Atomi në anglisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » anglisht

atom
atomi në anglisht

Përkthime shtesë: atomi

atom, the atom, atoms, atom is

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi fjalor gjuhësor anglisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në anglisht

Përkthime

atje në anglisht - there, thither, out there
atmosfera në anglisht - atmosphere, the atmosphere, atmospheres, air
aty në anglisht - there, therein, thither, it
atë në anglisht - it, that, him, her, father
elb në anglisht - barley, and barley, of barley, the barley

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: atom, atom, the atom, atoms, atom is