Atomi në danisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » danisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
danisht
Përkthime:
atom, partikel, atomet
Atomi në danisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor danisht, atomi në danisht

Përkthime

  • atje në danisht - der, er der, er, der ikke, at der
  • atmosfera në danisht - luft, atmosfære, melodi, atmosfæren, stemning
  • aty në danisht - der, er der, er, der ikke, at der
  • atë në danisht - fader, far, det, den, er det
Fjalë të rastësishme
Atomi në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: atom, partikel, atomet