Atomi në danisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » danisht

atom, partikel
atomi në danisht

Përkthime shtesë: atomi

atom, atomet

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi fjalor gjuhësor danisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në danisht

Përkthime

atje në danisht - der, er der, er, der ikke, at der
atmosfera në danisht - atmosfære, atmosfæren, stemning, luft, melodi
aty në danisht - der, er der, er, der ikke, at der
atë në danisht - det, den, er det, fader, far
sy në danisht - øje, eye, øjet, øjne, øjnene

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: atom, partikel, atom, atomet