Ethe në anglisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » anglisht

fever
ethe në anglisht

Përkthime shtesë

fever, temperature, a fever, the fever

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

fever
 • ethe
 • temperaturë
 • nxehtë
 • zjarrmi
 • afsh

chill
 • të dridhura
 • ftohtësi
 • drithërimë
 • të ftohtë therës
 • ethe
 • armiqësi

temperature
 • temperaturë
 • ethe
 • të nxehtë
 • zjarrmi

fire
 • zjarr
 • fugë
 • zjarrmi
 • pasion
 • ethe
 • qitje me armë

shake
 • tundje
 • lëkundje
 • dridhje
 • ethe
 • frikë
 • e çarë

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor anglisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në anglisht

Përkthime

erë në anglisht - wind, odor, smell, flavor, blow, odour, scent, ...
eshtër në anglisht - bone, bone of, a bone, a bone of
etika në anglisht - ethics, ethic, ethos, the ethics
etiketë në anglisht - label, tag, etiquette, decorum, the label
gjelbërin në anglisht - greens, the greens, greens have, greens stand, green europarlamentarians, greenness, verdure

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: fever, fever, temperature, a fever, the fever