Ethe në lituanisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » lituanisht

karštligė, drugys, karštis
ethe në lituanisht

Përkthime shtesë: ethe

karščiavimas, maro, karštinė, maras, karštinės

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor lituanisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në lituanisht

Përkthime

erë në lituanisht - vėjas, vėjo, wind, v, v ÷, aromatas, kvapas, ...
eshtër në lituanisht - kaulas, kaulų, kaulo, kaulais, su kaulais
etika në lituanisht - etikos, etiką, etikos aspektų, moralė, etika
etiketë në lituanisht - etiketė, etiketėje, ženklas, etiketės, ženklo
qëndresë në lituanisht - atsparumas, patvarumas, tvirtumas, tvirtovė

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: karštligė, drugys, karštis, karščiavimas, maro, karštinė, maras, karštinės