Ethe në portugalisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » portugalisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
portugalisht
Përkthime:
febre, busque, peste, a febre, da peste, da febre
Ethe në portugalisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor portugalisht, ethe në portugalisht

Përkthime

  • erë në portugalisht - cheiro, sopro, hálito, reconquistar, mancha, cheirar, aroma, ...
  • eshtër në portugalisht - osso, óssea, ósseo, ossos, do osso
  • etika në portugalisht - moral, ética, a ética, éticas, de ética, da ética
  • etiketë në portugalisht - marca, etiquetar, etiqueta, coreia, rotular, rótulo, etiqueta de, ...
Fjalë të rastësishme
Ethe në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: febre, busque, peste, a febre, da peste, da febre