Ethe në portugalisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » portugalisht

febre, busque
ethe në portugalisht

Përkthime shtesë: ethe

febre, peste, a febre, da peste, da febre

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor portugalisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në portugalisht

Përkthime

erë në portugalisht - vento, eólica, do vento, de vento, o vento, cheiro, sopro, hálito, ...
eshtër në portugalisht - osso, óssea, ósseo, ossos, do osso
etika në portugalisht - ética, a ética, éticas, de ética, da ética, moral
etiketë në portugalisht - etiqueta, rótulo, etiqueta de, selo, rótulo de, marca, etiquetar, ...
lodër në portugalisht - brinquedo, do brinquedo, brinquedos, de brinquedo, de brinquedos

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: febre, busque, febre, peste, a febre, da peste, da febre