Ethe në bullgarisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » bullgarisht

треска, свинете, по свинете, температура, повишена температура
ethe në bullgarisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor bullgarisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në bullgarisht

Përkthime

erë në bullgarisht - вятър, вятъра, вятърна, вятърната, на вятъра, зяпах, аромат, мирис, ...
eshtër në bullgarisht - кост, костен, костния, костна, костната
etika në bullgarisht - етика, етиката, етични, етичен
etiketë në bullgarisht - етикет, етикета, етикети, лейбъл
mëposhtëm në bullgarisht - следващ, следното, след, следния, следната

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: треска, свинете, по свинете, температура, повишена температура