Ethe në spanjisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » spanjisht

fiebre, calentura
ethe në spanjisht

Përkthime shtesë: ethe

fiebre, la fiebre, peste, fiebre del, la peste

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor spanjisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në spanjisht

Përkthime

erë në spanjisht - viento, eólica, viento del, del viento, el viento, fragancia, oler, aroma, ...
eshtër në spanjisht - hueso, ósea, médula, óseo, de hueso
etika në spanjisht - ética, la ética, de ética, ética de, éticas, moral
etiketë në spanjisht - etiqueta, etiqueta de, la etiqueta, sello, etiquetas, rotular
veshi në spanjisht - auditivo, auditiva, fonética, aural, sonora, oreja, oído, espiga

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: fiebre, calentura, fiebre, la fiebre, peste, fiebre del, la peste