Ethe në spanjisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » spanjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
spanjisht
Përkthime:
fiebre, calentura, la fiebre, peste, fiebre del, la peste
Ethe në spanjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor spanjisht, ethe në spanjisht

Përkthime

  • erë në spanjisht - fragancia, oler, aroma, viento, perfumar, olor, devanar, ...
  • eshtër në spanjisht - hueso, ósea, médula, óseo, de hueso
  • etika në spanjisht - ética, moral, la ética, de ética, ética de, éticas
  • etiketë në spanjisht - etiqueta, rotular, etiqueta de, la etiqueta, sello, etiquetas
Fjalë të rastësishme
Ethe në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: fiebre, calentura, la fiebre, peste, fiebre del, la peste