Ethe në danisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » danisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
danisht
Përkthime:
feber, feberen, svinepest
Ethe në danisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor danisht, ethe në danisht

Përkthime

  • erë në danisht - dufte, aroma, vind, lugt, lugte, duft, vinden, ...
  • eshtër në danisht - ben, knogle, knoglen, knogler, udbenet
  • etika në danisht - etik, etiske, etisk, etikken, etiske regler
  • etiketë në danisht - etiket, label, etiketten, mærket, mærkat
Fjalë të rastësishme
Ethe në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: feber, feberen, svinepest