Ethe në danisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » danisht

feber
ethe në danisht

Përkthime shtesë: ethe

feber, feberen, svinepest

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor danisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në danisht

Përkthime

erë në danisht - vind, vinden, wind, vind-, vindenergi, dufte, aroma, ...
eshtër në danisht - knogle, ben, knoglen, knogler, udbenet
etika në danisht - etik, etiske, etisk, etikken, etiske regler
etiketë në danisht - etiket, label, etiketten, mærket, mærkat
mesjetar në danisht - middelalderlig, middelalderlige, middelalderby, middelalderen, middelalder

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: feber, feber, feberen, svinepest