Ethe në finlandisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » finlandisht

intohimo, kuume, vimmaisuus, into, vimma
ethe në finlandisht

Përkthime shtesë: ethe

kuume, kuumetta, kuumeen, torjumiseksi, sikaruton

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor finlandisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në finlandisht

Përkthime

adoptim në finlandisht - hyväksyminen, hyväksymistä, hyväksymisen, hyväksymisestä, antamisen, omaksuminen, vastaanotto, ...
erë në finlandisht - tuuli, tuulen, wind, tuuli-, tuulta, tuoksu, veivata, haisu, ...
eshtër në finlandisht - luu, luun, luuston, luuhun, luuta, päntätä, luonnonvalkoinen, ...
etika në finlandisht - etiikka, etiikan, etiikkaa, eettisen, etiikasta, siveellisyys, moraalisuus
etiketë në finlandisht - etiketti, etiketissä, tarra, etiketin, merkki, lappu, nimiö, nimiöidä, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: intohimo, kuume, vimmaisuus, into, vimma, kuume, kuumetta, kuumeen, torjumiseksi, sikaruton