Ethe në bjellorusisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » bjellorusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bjellorusisht
Përkthime:
ліхаманка
Ethe në bjellorusisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor bjellorusisht, ethe në bjellorusisht

Përkthime

  • erë në bjellorusisht - вецер, Лісце, Лісце і, Дым, Месяц
  • eshtër në bjellorusisht - костка, косць, костку, косьць
  • etika në bjellorusisht - этыка, этыкі
  • etiketë në bjellorusisht - этыкетка
Fjalë të rastësishme
Ethe në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: ліхаманка