Ethe në bjellorusisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » bjellorusisht

ліхаманка
ethe në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor bjellorusisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në bjellorusisht

Përkthime

erë në bjellorusisht - вецер, лісце, лісце і, дым, месяц
eshtër në bjellorusisht - костка, косць, костку, косьць
etika në bjellorusisht - этыка, этыкі
etiketë në bjellorusisht - этыкетка
sekondë në bjellorusisht - другі, другой, сэкунда

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: ліхаманка