Ethe në rusisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » rusisht

озноб, жар, лихорадка, горячка
ethe në rusisht

Përkthime shtesë

лихорадка, лихорадки, жар, лихорадкой, лихорадку

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor rusisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në rusisht

Përkthime

erë në rusisht - ветер, ветра, ветровой, ветром, нюхать, накрутить, запах, намек, ...
eshtër në rusisht - кость, кости, костного, костей, костной, кастаньеты, косточка, домино, ...
etika në rusisht - этика, этики, этике, этику, этикой, мораль, эфиопия, нравственность
etiketë në rusisht - этикетка, метка, этикетки, ярлык, лейбл, бирка, подмечать, заметить, ...
qytet në rusisht - город, города, городской, городе, г., околоток, столица, городок, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: озноб, жар, лихорадка, горячка, лихорадка, лихорадки, жар, лихорадкой, лихорадку