Ethe në italisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » italisht

febbre
ethe në italisht

Përkthime shtesë

febbre, peste, la febbre, la peste, della peste

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor italisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në italisht

Përkthime

dhëndër në italisht - fidanzato, fidanzata, fiance, il fidanzato, fidanzato abbiamo
erë në italisht - vento, del vento, wind, eolica, faito, scoreggia, annusare, odorare, ...
eshtër në italisht - osso, osseo, ossea, midollo, dell'osso, lisca, spina, ...
etika në italisht - etica, l'etica, dell'etica, etico, di etica
etiketë në italisht - etichetta, label, un'etichetta, etichette, dell'etichetta

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: febbre, febbre, peste, la febbre, la peste, della peste