Ethe në italisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » italisht

febbre
ethe në italisht

Përkthime shtesë: ethe

febbre, peste, la febbre, la peste, della peste

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor italisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në italisht

Përkthime

erë në italisht - vento, del vento, wind, eolica, faito, scoreggia, annusare, odorare, ...
eshtër në italisht - osso, osseo, ossea, midollo, dell'osso, lisca, spina, ...
etika në italisht - etica, l'etica, dell'etica, etico, di etica
etiketë në italisht - etichetta, label, un'etichetta, etichette, dell'etichetta
stenografia në italisht - stenography, di stenografia, la stenografia, steganografia

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: febbre, febbre, peste, la febbre, la peste, della peste