Ethe në turqisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » turqisht

ateş, ateşi, nezlesi, fever, humması
ethe në turqisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor turqisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në turqisht

Përkthime

erë në turqisht - rüzgar, rüzgâr, wind, rüzgarın, sarmak, koku, kokmak, sezmek, ...
eshtër në turqisht - kemik, kemiği
etika në turqisht - ahlâk, etik, etiği, ahlak, ahlakı
etiketë në turqisht - etiket, etiketi, label, etiketli, etiketin
orë në turqisht - saat, saatlik, saat açık, saat hizmet, saat hizmet veren

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: ateş, ateşi, nezlesi, fever, humması