Ethe në hungarisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » hungarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
hungarisht
Përkthime:
felajzottság, láz, lázat, lázzal, lázas, a láz
Ethe në hungarisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor hungarisht, ethe në hungarisht

Përkthime

  • erë në hungarisht - kölni, szag, illat, szaglás, aroma, szél, a szél, ...
  • eshtër në hungarisht - szálka, csont, halcsont, csontok, a csont, csontot
  • etika në hungarisht - etikai, az etika, etikát, etikája
  • etiketë në hungarisht - címke, címkén, címkét, címkéjén, címkével
Fjalë të rastësishme
Ethe në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: felajzottság, láz, lázat, lázzal, lázas, a láz