Ethe në hungarisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » hungarisht

felajzottság, láz
ethe në hungarisht

Përkthime shtesë

láz, lázat, lázzal, lázas, a láz

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor hungarisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në hungarisht

Përkthime

bijë në hungarisht - lánya, leánya, lányát, lányom, a lánya
erë në hungarisht - szél, a szél, szélenergia, szél-, szélben, kölni, szag, illat, ...
eshtër në hungarisht - csont, csontok, a csont, csontot, szálka, halcsont
etika në hungarisht - etikai, az etika, etikát, etikája
etiketë në hungarisht - címke, címkén, címkét, címkéjén, címkével

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: felajzottság, láz, láz, lázat, lázzal, lázas, a láz