Mikrobiologjia në anglisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » anglisht

microbiology
mikrobiologjia në anglisht

Përkthime shtesë: mikrobiologjia

microbiology, microbiological, microbiological diagnosis

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: mikrobiologjia

mikrobiologjia fjalor gjuhësor anglisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në anglisht

Përkthime

mik në anglisht - friend, mate, friendly, buddy, a friend, guest
mikpritës në anglisht - host, hospitable, entertainer, homely, welcoming
mikroskopi në anglisht - microscopy, microscope, a microscope
milingonë në anglisht - ant, pismire, emmet, ants
minutë në anglisht - minute, minute of

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: microbiology, microbiology, microbiological, microbiological diagnosis