Mikrobiologjia në bjellorusisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » bjellorusisht

мікрабіялогія
mikrobiologjia në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor bjellorusisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në bjellorusisht

Përkthime

lëng në bjellorusisht - сок
mik në bjellorusisht - адзін, сябар, адно, адна, сябра
mikpritës në bjellorusisht - гаспадар
mikroskopi në bjellorusisht - мікраскапія
milingonë në bjellorusisht - мурашка, мураш

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: мікрабіялогія