Mikrobiologjia në portugalisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » portugalisht

microbiologia, microbiology, de microbiologia, a microbiologia, da microbiologia
mikrobiologjia në portugalisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor portugalisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në portugalisht

Përkthime

aeroport në portugalisht - aeroporto, aeroporto de, o aeroporto, do aeroporto, aeroportos, campos, agro, planícies, ...
mik në portugalisht - amigo, amiga, um amigo, visita, convidado, freguês, ...
mikpritës në portugalisht - hospedeiro, anfitrião, acolhimento, de acolhimento, hospedeira, hospitalizar
mikroskopi në portugalisht - microscopia, microscopia de, microscópio, de microscopia, a microscopia, microfone
milingonë në portugalisht - formiga, ant, formigas, da formiga, de formigas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: microbiologia, microbiology, de microbiologia, a microbiologia, da microbiologia