Mikrobiologjia në hungarisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » hungarisht

mikrobiológia, mikrobiológiai, mikrobiológiai célra, mikrobiológiához
mikrobiologjia në hungarisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor hungarisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në hungarisht

Përkthime

mik në hungarisht - barát, barátjának, barátja, barátom, ismerősének, jóakaró
mikpritës në hungarisht - vendéglátó, házigazda, fogadó, befogadó, host
mikroskopi në hungarisht - mikroszkópia, mikroszkópos, mikroszkóppal, mikroszkópiával, mikroszkóp
milingonë në hungarisht - hangya, ant, hangyák, az ant
moshë në hungarisht - életkor, kor, kora, korban, korú

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: mikrobiológia, mikrobiológiai, mikrobiológiai célra, mikrobiológiához