Mikrobiologjia në rusisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » rusisht

микробиолог, микробиология
mikrobiologjia në rusisht

Përkthime shtesë

микробиология, микробиологии, Microbiology, микробиологические, микробиологической

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor rusisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në rusisht

Përkthime

ashtu në rusisht - так, поэтому, чтобы, настолько, так что, грот, этак, ...
mik në rusisht - друг, другом, друга, другу, подруга, пансионер, приятельница, гость, ...
mikpritës në rusisht - хозяин, хост, хоста, хозяина, множество, воинство, открытый, сонм, ...
mikroskopi në rusisht - микроскопия, микроскопии, микроскопию, микроскопическое, микроскопа, микроскоп
milingonë në rusisht - муравей, ant, муравья, муравьев, ант, мурашка

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: микробиолог, микробиология, микробиология, микробиологии, Microbiology, микробиологические, микробиологической