Mikrobiologjia në ukrainisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » ukrainisht

мікробіолог
mikrobiologjia në ukrainisht

Përkthime shtesë

мікробіологія, Микробиология

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor ukrainisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në ukrainisht

Përkthime

imja në ukrainisht - моє, моя, мій, мою, мое
mik në ukrainisht - друг, один, одне, одна, приятель, гостьовий, гостьовій, ...
mikpritës në ukrainisht - господар, хазяїн, власник, хозяин, відімкнений, множину, утримувач, юрма, ...
mikroskopi në ukrainisht - мікроскопія
milingonë në ukrainisht - мураха, мурашка, муравей

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: мікробіолог, мікробіологія, Микробиология