Mikrobiologjia në bullgarisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » bullgarisht

микробиология
mikrobiologjia në bullgarisht

Përkthime shtesë

микробиология, микробиологията, Microbiology, микробиология на, микробиологични

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor bullgarisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në bullgarisht

Përkthime

mik në bullgarisht - приятел, приятелка, приятеля, приятели
mikpritës në bullgarisht - домакин, гостоприемник, хост, множество, домакина
mikroskopi në bullgarisht - микроскопия, микроскоп, микроскопски, микроскопията
milingonë në bullgarisht - мравка, и да, мравката, мравки, коравей
mjerë në bullgarisht - червей, worm, червячни, червячен

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: микробиология, микробиология, микробиологията, Microbiology, микробиология на, микробиологични