Mikrobiologjia në islandisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » islandeze

örverufræði, Microbiology, örverufræði Örverur, Mlcroblology, örverufræði Örverur úr
mikrobiologjia në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor islandeze, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në islandisht

Përkthime

mik në islandisht - vinur, vin, vini, vinkona, gestur
mikpritës në islandisht - gestgjafi, her, vél, vélin, hýsa, gestrisinn
mikroskopi në islandisht - smásjárrannsóknir, microscopy, smásjárrannsókn
milingonë në islandisht - maur, ant
varg në islandisht - svið, tímabil, úrval, bilinu, á bilinu, festi, fóðra, brotstrik, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: örverufræði, Microbiology, örverufræði Örverur, Mlcroblology, örverufræði Örverur úr