Mikrobiologjia në finlandisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » finlandisht

mikrobiologia, mikrobiologian, mikrobiologian laitos, mikrobiologiaan, mikrobiologiaa
mikrobiologjia në finlandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor finlandisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në finlandisht

Përkthime

brohoras në finlandisht - eläköön, hurrata, cheer, mielellä, rohkeina, riemuita, iloisuus, hilpeys, ...
mik në finlandisht - ystävä, kaverille, ystävälle, ystävällesi, ystäväni, kaveri, kyläilijä, ...
mikpritës në finlandisht - isäntä, vastaanottavan, vastaanottavassa, vastaanottava, isännän, joukko
mikroskopi në finlandisht - mikroskopia, mikroskopian, mikroskopialla, mikroskoopilla, mikroskopiaan
milingonë në finlandisht - muurahainen, ant, muurahaisen, muurahaisten

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: mikrobiologia, mikrobiologian, mikrobiologian laitos, mikrobiologiaan, mikrobiologiaa