Mikrobiologjia në sllovenisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » sllovenisht

mikrobiologija, mikrobiologijo, mikrobiologije, Microbiology, mikrobiologija na
mikrobiologjia në sllovenisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor sllovenisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në sllovenisht

Përkthime

gocë në sllovenisht - dekle, girl, deklica, punca
mik në sllovenisht - prijatelj, prijatelju, prijatelja, prijateljica, prijatelje, ost, znam, ...
mikpritës në sllovenisht - gostitelj, gostitelja, gostiteljica, gostiteljice, gostiteljska
mikroskopi në sllovenisht - mikroskopija, mikroskopijo, mikroskopije, mikroskopija je, mikroskopom, mikroskop
milingonë në sllovenisht - ant, mravlja, mravelj, mravlje, mravljinec

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: mikrobiologija, mikrobiologijo, mikrobiologije, Microbiology, mikrobiologija na