Njeri në anglisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » anglisht

man, person
njeri në anglisht

Përkthime shtesë: njeri

man, one, person, human, human being

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: njeri

one
  • një
  • njëra
  • njeri

Fjalë të ngjashme: njeri

njeri fjalor gjuhësor anglisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në anglisht

Përkthime

nivel në anglisht - level, degree, notch, extent, level of
nja në anglisht - about, some, a couple, couple, ms.
njerëzi në anglisht - courtliness, comity, courtesy, civility, humanity, world, people
njoftoj në anglisht - report, inform, announce, notify, tell
sëmundja në anglisht - disease, illness, sickness, the disease, diseases

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: man, person, man, one, person, human, human being