Njeri në rumanisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » rumanisht

muritor, bărbat, om
njeri në rumanisht

Përkthime shtesë

om, omul, omului, bărbat, barbat

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor rumanisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në rumanisht

Përkthime

bari në rumanisht - cioban, păstor, păstorul, ciobanesc, ciobănesc
nivel në rumanisht - nivelul, nivel de, la nivel, nivelului, plat, etaj, grad, nivel
nja në rumanisht - despre, aproximativ, cu privire la, circa, de, aproape
njerëzi në rumanisht - curtoazie, politețe, rafinament, univers, lume, realitate, mondial, neam, ...
njoftoj në rumanisht - raport, report, raportul, raport de, raportului

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: muritor, bărbat, om, om, omul, omului, bărbat, barbat