Njeri në letonisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » letonisht

vīrs, cilvēks, cilvēce, mirstīgais, persona, vīrietis
njeri në letonisht

Përkthime shtesë

vīrietis, cilvēks, man, vīrs

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor letonisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në letonisht

Përkthime

nivel në letonisht - līmenis, līmeņa, līmeni, līmenī, līmenim, līdzens, plakans, ...
nja në letonisht - par, aptuveni, about, apmēram, par to, gandrīz
njerëzi në letonisht - courtliness, vide, īstenība, ļaudis, cilvēce, visums, realitāte, zeme, ...
njoftoj në letonisht - ziņojums, ziņojumu, ziņojumā, pārskats, ziņojuma, ziņot
shesh në letonisht - kvadrāts, kvadrātveida, laukums, square, kvadrāta, cietzeme, sauszeme, augsne, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: vīrs, cilvēks, cilvēce, mirstīgais, persona, vīrietis, vīrietis, cilvēks, man, vīrs