Njeri në portugalisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » portugalisht

homem, tripular, sujeito, persistente, indivíduo, mamífero, varão, personagem, pessoa
njeri në portugalisht

Përkthime shtesë

homem, o homem, homem de, man, do homem

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor portugalisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në portugalisht

Përkthime

astronomia në portugalisht - astronomy, a astronomia, da astronomia, de astronomia, astronomia
nivel në portugalisht - nível, nível de, nível do, níveis, nível da, chato, posto, igual, ...
nja në portugalisht - sobre, cerca de, cerca, sobre o, sobre a, quase, por, aproximadamente, ...
njerëzi në portugalisht - preciosismo, cortesania, courtliness, afetação, bajulação, gente, natureza, oficina, ...
njoftoj në portugalisht - relatório, relatório de, de relatório, relato, reportar, volver, informar, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: homem, tripular, sujeito, persistente, indivíduo, mamífero, varão, personagem, pessoa, homem, o homem, homem de, man, do homem