Njeri në estonisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » estonisht

isik, tegelane, mees
njeri në estonisht

Përkthime shtesë

mees, meest, inimese, inimene, mehe

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor estonisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në estonisht

Përkthime

nivel në estonisht - tase, tasandil, tasemel, taseme, taset, rõhtlood, tasandama
nja në estonisht - umbes, kohta, ligikaudu, ligi
njerëzi në estonisht - peenus, kavalerlikkus, rahvas, maailm, inimesed
njoftoj në estonisht - aruanne, aruande, raporti, aruandes, raport, informeerima, ettekanne, raporteerima
shqiptoj në estonisht - avaldama, sõnastada, selgelt hääldama, kuulutama, hääldama

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: isik, tegelane, mees, mees, meest, inimese, inimene, mehe