Njeri në italisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » italisht

individuo, uomo, marito, persona
njeri në italisht

Përkthime shtesë

uomo, dell'uomo, l'uomo, man, uomo di

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor italisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në italisht

Përkthime

nivel në italisht - livello, livello di, livello del, piano, il livello, pareggiare, livellare, piatto, ...
nja në italisht - su, circa, merito, di, in merito, attorno, verso, ...
njerëzi në italisht - cortesia, signorilità, courtliness, cortigianeria, galanteria, popolo, mondo, volgo, ...
njoftoj në italisht - relazione, rapporto, segnala, relazione di, rapporto di, riferire, ragguagliare, ...
tavë në italisht - casseruola, casserole, casseruola di, pentola, in casseruola, tegame, padella

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: individuo, uomo, marito, persona, uomo, dell'uomo, l'uomo, man, uomo di