Njeri në norvegjisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » norvegjisht

person, mann, menneske, individ
njeri në norvegjisht

Përkthime shtesë

mann, mannen, menneske, mennesket, man

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor norvegjisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në norvegjisht

Përkthime

largësi në norvegjisht - avstand, avstand for, avstanden, langt hold, distanse
nivel në norvegjisht - nivå, nivået, grad, plan, vannrett, flat, etasje, ...
nja në norvegjisht - omtrent, om, på, om å, ca, omkring, ved, nesten, ...
njerëzi në norvegjisht - courtliness, verden, folk
njoftoj në norvegjisht - rapporten, rapport, rapporter, beretning, underrette

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: person, mann, menneske, individ, mann, mannen, menneske, mennesket, man