Njeri në bjellorusisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » bjellorusisht

муж, чалавек
njeri në bjellorusisht

Përkthime shtesë

чалавек

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor bjellorusisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në bjellorusisht

Përkthime

gjakësor në bjellorusisht - крывавы
nivel në bjellorusisht - ўзровень, узровень, блюдо
nja në bjellorusisht - аб, пра, о
njerëzi në bjellorusisht - вытанчанасць, пошукі, сьвет
njoftoj në bjellorusisht - справаздачу, справаздача, абвяшчаць

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: муж, чалавек, чалавек