Njeri në greqisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » greqisht

πρόσωπο, άτομο, άνδρας, επανδρώνω, άνθρωπος
njeri në greqisht

Përkthime shtesë

άνθρωπος, άνδρας, άνθρωπο, άνδρα, ο άνθρωπος

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor greqisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në greqisht

Përkthime

kilometër në greqisht - χιλιόμετρο, χιλιομέτρων, χιλιομέτρου, χλμ, χιλιόμετρα
nivel në greqisht - επίπεδο, επιπέδου, το επίπεδο, επίπεδα
nja në greqisht - περίπου, σχετικά με, για, σχετικά, για το, περί
njerëzi në greqisht - αβρότητα, αβρότης, αρχοντιάς, αρχοντιά, άνθρωπος, υφήλιος, κόσμος, άνθρωποι
njoftoj në greqisht - έκθεση, έκθεσης, έκθεσή, αναφορά, την έκθεση, πληροφορώ

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: πρόσωπο, άτομο, άνδρας, επανδρώνω, άνθρωπος, άνθρωπος, άνδρας, άνθρωπο, άνδρα, ο άνθρωπος