Njeri në frëngjisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » frëngjisht

homme, l'homme, individu, personnage, humanité, personne, figure, mari, humain, humains, époux, mâle, mortel
njeri në frëngjisht

Përkthime shtesë

homme, l'homme, hommes, man

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor frëngjisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në frëngjisht

Përkthime

nivel në frëngjisht - niveau, niveau de, niveaux, le niveau, de niveau, épaté, gradin, uni, ...
nja në frëngjisht - sur, environ, propos, à propos, propos de, en, dans, alentour, ...
njerëzi në frëngjisht - courtoisie, la courtoisie, courtliness, politesse, pays, réalité, peuple, population, ...
njoftoj në frëngjisht - rapport, rapport de, le rapport, signaler, attestation, renseigner, procès-verbaux, reportage, ...
zgjoj në frëngjisht - susciter, éveiller, réveiller, exciter, provoquer, sillage, évocation, stimuler, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: homme, l'homme, individu, personnage, humanité, personne, figure, mari, humain, humains, époux, mâle, mortel, homme, l'homme, hommes, man