Njeri në latinisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » latinisht

vir, homo
njeri në latinisht

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor latinisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në latinisht

Përkthime

dializa në anglisht - dialysis
nivel në latinisht - aequus, campester
nja në latinisht - fere, erga, circa
njerëzi në latinisht - mundus, natio, populus
njoftoj në latinisht - nuntio, opinio

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: vir, homo