Krenari në holandisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » holandisht

hoogmoed, trots
krenari në holandisht

Përkthime shtesë

trots, hoogmoed, trots van, trots te, de trots

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor holandisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në holandisht

Përkthime

dasmë në holandisht - huwelijk, bruiloft, nuptials, nuptials overeenkomst, nuptials aan, bruiloftsfeest, echt, ...
krasis në holandisht - scheren, knippen, afschuiving, shear, schuifspanning, snoeien
kreh në holandisht - kam, comb, kammen, kam van, uitkammen
krevat në holandisht - bed, bed &, b, huis, bedden, legerstede, achtergrond, tuinbed, ...
krihem në holandisht - uitkammen, kam, kammen

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: hoogmoed, trots, trots, hoogmoed, trots van, trots te, de trots