Krenari në spanjisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » spanjisht

penacho, orgullo, envanecimiento
krenari në spanjisht

Përkthime shtesë

orgullo, el orgullo, orgullo de, orgullo del, soberbia

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor spanjisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në spanjisht

Përkthime

anatomia në spanjisht - anatomía, la anatomía, anatomía de, anatomía del, de anatomía
krasis në spanjisht - cizalla, cizalladura, cizallamiento, de cizallamiento, de cizalladura, mondar, podar
kreh në spanjisht - peine, peine de, de peine, el peine, del peine, batidor
krevat në spanjisht - cama, la cama, lecho, cama de, bed, suelo, capa, ...
krihem në spanjisht - batidor

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: penacho, orgullo, envanecimiento, orgullo, el orgullo, orgullo de, orgullo del, soberbia